Ročník 2006: Vítězství je naše!

V deštivém počasí jsme v neděli nastoupili k důležitému utkání v lize žáků. Roudnice na tom byla po 9. kolech bodově stejně jako my. V říjnu hrajeme velmi dobrý fotbal a minulý zápas s Admirou ukázal, jakou máme sílu.
1.kolo v Ne 28.10.2018 14:30
Štěrboholy T.
Roudnice nad Labem

Během týdne jsme skvěle potrénovali a v neděli jsme si šli splnit týmový cíl, kterým bylo vítězství. Rozcvička se povedla, v šatně jsme se ještě těsně před úvodním hvizdem pořádně naladili a i přes opravdu velmi nepříznivé počasí jsme měli velikou chuť hrát.

Do první třetiny jsme tedy vlétli a jako uragán řádil především Míra Trnka, který za 7 minut zkompletoval hattrick. Směrem dopředu jsme byli maximálně nebezpeční a téměř každá naše šance zaváněla brankou. Soupeř pohrozil z rychlých brejků, kdy 2x trefil brankovou konstrukci a následně těžil z naší nervózní rozehrávky. To vše se změnilo ve druhé a třetí třetině, kdy jsme již rozehrávali rychle a hlavně přesně. Robert nás během zápasu podržel důležitými zákroky a ve 2. a 3. třetině skvělými výběhy.

Všechny tři třetiny jsme odehráli ve velké intenzitě, lépe nám šlo také přepínání. Ve chvíli, kdy jsme se soustředili na naší hru a nechali míč na zemi, vznikaly krásné kombinace, které zmoklé diváky musely bavit. Moc se mi líbilo, jak byli kluci po celý zápas naladěni a neustále chtěli na hřiště. V tomto zápase jsme jen potvrdili, jak skvělý říjen jsme odehráli. Ze čtyř zápasů jsme sice vyhráli jen jeden, ale herní projev týmu ukazuje, jak velký pokrok jsme udělali.

V posledním podzimním kole přivítáme Viktorku Žižkov a pokusíme se podobný zápal a chuť zopakovat.

neděle 28.10.2018 | Jan Špinka | Přečteno: 1885