Ročník 2006: Vítězství pro Matěje!

Ve svátečním dopoledni jsme se vydali na další ligové kolo do Roudnice nad Labem. V krásném areálu nás čekalo důležité střetnutí.
12.kolo v St 8.5.2019 10:00
SK Roudnice
Roudnice nad Labem

Již od prvních minut jsme svou aktivitou a chutí chtěli dát zapomenout na nepovedený zápas v Jablonci a hezkou hrou udělat radost sobě i fanouškům. První polovina úvodní třetiny byla herně vyrovnaná, ovšem my jsme si vypracovali více možností ke skórování a ve 13. minutě jsme šli do vedení. Na konci 1. třetiny se ovšem zranil náš hráč, po kontaktu se soupeřem nešťastně dopadl na ruku a zlomil si pažní kost, Matěj je silný a věříme, že léčba a rehabilitace proběhne v naprostém pořádku a brzy s námi bude opět na hřišti.

Před začátkem druhé třetiny se celý tým rozhodl, že vítězství vybojuje pro Matěje. Od hvizdu do toho všichni pořádně šlápli a během tří minut jsme vstřelili dvě branky. Kluci nepolevili a stále si šli za svým cílem. Druhá třetina se jim náramně povedla. V poslední části utkání jsme pokračovali v podobném trendu. Hlavně podpora krajních obránců směrem dopředu dnes fungovala báječně.

Kluci se spojili a opravdu hráli jako tým. Věřím, že v podobném duchu dokážeme odehrát i další zápasy. Děkujeme rodičům za podporu.

středa 8.5.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 2240