Mladší žáci B (2012)

Ročník 2008: Bez chuti hrát

V neděli odpoledne se mladší žáci B utkali doma s Motorletem.
8.kolo v Ne 29.9.2019 16:30
Nad Přehradou T.
Motorlet

Soupeř, který bez pochyby má své kvality, byl opět hratelný a zejména konečný výsledek nemusel být tak rozdílový.

Zápas probíhal ve vlnách, začali jsme ospale, bez chuti hrát a celkového nasazení. V kolektivním sportu to těžko vytrhnou jeden či dva hráči, proto bylo zapotřebí probudit zbytek týmu. Nejlepší pasáží byla první polovina třetí třetiny, kdy jsme jednak konečně proměnili šanci a druhý gól dali z penalty, obě branky si připsal Víťa z 2009! Stav v této části byl 2:2 a soupeř nevěděl, co hrát. Bohužel pak jsme opět vypnuli a vlna šla dolů a Motorlet navyšoval skóre.

Nejvíce nás mrzí, rozdílné přístupy hráčů, zejména se odráží přístup na trénincích, a pak nás sráží zbytečné chyby, laciné góly a odfláknuté provedení. Stále dokola říkáme, že je to o hráčích, o jejich hlavách a přístupu. Takže věříme, že v dalším zápase ukážeme, že dokážeme hrát s chutí, zájmem a myslet vítězně!

neděle 29.9.2019 | Matěj Soucha | Přečteno: 1804