Poslední astronomický letní den jsme zavítali na hřiště nám dobře známé, na Kavčí hory.
Podolí T.
Podolí
Diváci: 50,

Trenér Karel:

Počasí nám přálo a během rozcvičování i po úvodním hvizdu to vypadalo, že se všichni naši hráči na fotbálek těší. Bohužel nám to ani na jednom z hřišť nevydrželo celých 4x17 minut. Na mé hrací ploše se nám střídaly okamžiky fotbalové elegance a ladnosti s minutami útlumu, kdy jsme se museli hodně přemáhat, abychom chuť hrát znovu nastartovali. Tým je však třeba jednoznačně pochválit za to, že ten restart dokázal vždy znovu najít, dokladem čehož bylo jistě posledních 10 minut, které zaváněly naší exhibicí. Během nich jsme soupeře k ničemu nepustili, naopak, naší výbornou technikou a kombinací jsme si vytvářeli šanci za šancí, z nichž jsme spoustu proměnili, spousta jich však zůstala vně brankové konstrukce.

Vyzdvihnout musím výkon Matěje, který byl dnes naším nejproduktivnějším hráčem a v součtu gólů s asistencemi bezpečně překonal dvojitý hattrick. Je tedy evidentní, že to jde, když se chce. Kluci si již sami dobře uvědomují (a zaznělo to i v kabině po zápase), že abychom bezpečně vítězili, chtít se musí všem po celou dobu zápasu. Byť dnes tato polovina týmu soupeře přehrála i gólově, ´vypnuté´ minuty nás trochu zbytečně připravily o větší radost po skončení zápasu.

Trenér Jarda:

Na druhém hřišti trenéra Jardy, byl průběh naprosto identický, bohužel s tím rozdílem, že se nedařilo proměňovat mnoho šancí a tudíž je počet vstřelených branek nižší. Je obrovská škoda, že kluci nedokážou udržet koncentraci po celou dobu zápasu. Vždy po smolně obdržené brance trvá několik minut, než se dokážou znovu koncentrovat a ukázat své dovednosti. Potom je to nádherný koncert, kdy my trenéři i rodiče často kroutíme hlavou, jak úžasná kombinace se klukům podařila.