Mladší přípravka A (2015)

Ročník 2010: Musíme hrát celý zápas

Dne 28. 4. 2019 jsme odehráli zápas proti týmu FA Praha.
17.kolo v Ne 28.4.2019 14:30
Střížkov UMT.
FA Praha

Zápas se pro nás od začátku vyvíjel velmi dobře. Kluci první dvě čtvrtiny hráli s nadšením a velkou chutí. Bylo vidět, že chtějí dávat góly a díky tomu kluci ukázali spoustu kliček, nahrávek a pěkných proměněných i neproměněných šancí.

V druhé půlce zápasu jsme si prohodili hřiště, a tak jsem byl zvědavý, jak bude vypadat druhá půlka zápasu. Jelikož často se nám stává, že z ničeho nic třetí čtvrtinu přestaneme hrát, to co umíme. Bohužel se to stalo opět, podle mne se kluci zalekli vyššího kluka a najedenou nebyla vidět ta chuť do zápasu jako v první půlce zápasu.

Poslední čtvrtinu jsme se opět vrátili ke své hře a dravosti, a hned byl vidět ohromný rozdíl a tým byl podle mne lepší.

Na závěr chci kluky pochválit za předvedený výkon. I když skóre je v náš neprospěch, dovolím si říct, že kluci předváděli krásný fotbal a ne kopanou. Také děkuji rodičům za fandění a povzbuzování kluků a těším se na další zápas.

neděle 28.4.2019 | Jakub Kloboučník | Přečteno: 1598