Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2011: Brankové hody s Motorletem

Nedělní poledne opět patřilo hájeckým “jedenáctkám”, čekal nás zápas s Motorletem.
18.kolo v Ne 5.5.2019 13:00
Háje UMT.
Motorlet

Nám se moc nevydařil vstup do zápasu, nebyli jsme tak aktivní a draví jako třeba v předchozím zápase. Nevšímali jsme si tolik volných protihráčů, podpora útoku nebyla taková, čehož soupeř dokázal využít. Druhá polovina utkání už byla z naší strany odvážnější, hra se více vyrovnala. V zápase jsme ukázali naše silné stránky, je jen škoda, že v ne takové míře, v jaké jsme určitě schopni.

Zápas byl stejně jako na podzim velice úrodný na vstřelené branky, což je skvělé, opět padlo přes sedmdesát gólů!

Do utkání nastoupili: Daník Bohdal, Marťa Čekajlo, Nomiš Hořák, Vojta Krámek, Jára Motlík, Víťa Mrzena, Váša Novák, Eda Pacák, Pepa Šesták, Honzík Tůma, Kája Uhlíř, Fíla Vaňáč, Kryšťa Vlach, Monča Zdeňková.

neděle 5.5.2019 | Filip Černík | Přečteno: 2321