Mladší přípravka A (2015)

Ročník 2011: Gólová sobota

V sobotu 7.9. nás čekalo první utkání v sezóně 2019/2020, na domácí půdě jsme přivítali tým ČAFC.
1.kolo v So 7.9.2019 10:30
Háje UMT.
ČAFC

Nominace na úvodní kolo soutěže Jirky Novotného se nám zkomplikovala omluvenkami, ale i přesto jsme měli 12 odhodlaných fotbalistů a fotbalistek. Utkání bylo velmi vyrovnané, soupeř byl na jednom hřišti úspěšnější, na druhém hřišti se v první polovině zase dařilo nám.

Při zápase jsme střídali individuální průniky s týmovou souhrou. Jelikož se jednalo o první utkání, některé reakce byly ještě pomalejší, ale všichni hráči se velmi snažili. Rozhodujícím momentem se v sobotním zápase stala 3.čtvrtina. Kdy jsme se s trenéry soupeře domluvili, že dáme aktuálně nastartovanější party k sobě. V prvních minutách jsme na tomto hřišti nezachytili velmi dobrý pohyb soupeře a několikrát jsme rychle inkasovali a náskok soupeře jsme už nestihli dohnat. Naopak se zadařilo na druhém hřišti.

Do poslední čtvrtiny jsme provedli ještě dvě hráčské změny, abychom vyrovnali hru na obou hřištích. V těchto 15ti minutách se hrál fotbal nahoru dolů, k vidění bylo vysoké tempo, rychlé přepínání a především chuť střílet góly. Brankový rozdíl jsme sice nestihli dohnat, ovšem všichni táhli za jeden provoz a do poslední minuty se snažili útočit.

Zápas nám ukázal, že hrát se má za každého stavu a pokud nebudeme přemýšlet nad inkasovanými brankami a naopak se zaměříme na to, co udělat proto, abychom byli úspěšní, bude se nám určitě dařit.

sobota 7.9.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 2503