Mladší žáci B (2012)

SK Gordic Kačerov – Mladší žáci B 2:11 (1:5)

V páteční sluneční podvečer jsme zajeli k prvnímu kolu v soutěži, i když pro nás to byl druhý zápas, protože jsme již předehrávali v úterý 9. kolo.
1.kolo v Pá 4.9.2015 17:00
Kačerov UMT
Kačerov

SK Gordic Kačerov – FC Háje A – 2:11 (1:5)

Branky: 5*Tom; 3* Voty; 1* Tyko; Dali; Marco // Kubík 1* chycená penalta

Sestava: Kubík = Tyko – Dali – Marco – Turbo – Voty – Tom – Lego // Budi – Kubík S – Riči – Vili – Dandy

Mistrovské utkání – F2A – 1. Kolo – 04.09.2015

Utkání jsme odstartovali nejhůř, jak jen to šlo, bylo vidět, že koncentrace byla ještě někde na toaletě slušně řečeno. Běžela 20. sekunda, když po rozehrání z nakopnutého míče došlo k faulu na našeho kapitána, hra běžela dál a do vápna se řítil útočník, který byl čistým skluzem odzbrojen o míč, ale předvedl let a řev Tarzana, po kterém rozhodčí neváhal a pískal, i když stál 20 metrů od činu, penaltu hráč proměnil, i když Kubík vystihl směr. Poté jsme na chvíli znervózněli a rozhodčí nám pískal jeden ofsajd za druhým a kouskoval hru, jak jen to šlo, chvílemi jsme si říkali, jestli hrajeme nebo se ploužíme. Zlomovým momentem bylo odhodlání po sérii přerušení hry ofsajdem a jinými přestupky, kdy se Tyko odhodlal ke střele ze střední vzdálenosti a krásně zavěsil. Poté si Dali, udělal výlet ze svého postu přes celé hřiště a otočil, následujících 5 minut jsme nasázeli další branky a bylo po zápase. Na konci první půle ještě došlo k Oscarovému představení a druhé penaltě, kdy si přidržel domácí hráč našeho bránícího, ten na něj spadl a byla to penalta číslo dvě, kterou Kubík chytil. V druhém poločase jsme pokračovali ve své hře a díky tomu, že soupeř se sešel v přesném počtu, tak odešel a my jsme v tréninkovém tempu dohráli. V utkání si nejvíc šancí vytvořil ke střelení gólu Kubík Steklý, který měl 6 šancí na branku, ale bohužel neproměnil ani jednu, nezoufej, příště to vyjde, jinak si ostatní zápas užili a příště nás čeká Zbraslav a to by mělo být konečně úplně jiné kafe. Osobní hodnocení si kluci vyslechli v šatně a zbytek si povíme na tréninku, přeci nebudeme říkat soupeři, kde mají hráči slabiny :-).

pátek 4.9.2015 | Peter Biro | Přečteno: 10522