Starší přípravka 05/06 – Modřany

V sobotu jsme nastoupili k dalšímu utkání. V rámci rozcvičky jsme připravili cvičení zaměřené na přihrávky. Hráči byli v pohybu a neustále v kontaktu s míčem. Základem byla nahrávka a naběhnutí. Kluci byli v dobrém rozpoložení a těšili se na zápas.
5.kolo v So 3.10.2015 08:30
Schulhoffova UMT
Modřany

Soupeř byl opět fyzicky vyspělejší. Pokud jsme chtěli být úspěšní, bylo potřeba podstupovat souboje a nezaleknout se. Do utkání jsme vstoupili aktivně. Pomocí přihrávek jsme se dokázali často dostávat do šancí. Hráči spolupracovali a bylo vidět, že nad řešením situací přemýšlí. Byl tam pohyb, vracení se a neustálé nabíhání.

K menšímu útlumu došlo ve třetí čtvrtině. Soupeř dal dvě branky z poloviny hřiště a pak nás trochu zatlačil. Ke konci čtvrtiny jsme, ale stihli zareagovat a vrátili se k naší hře. Před poslední čtvrtinou jsme prohrávali o dvě branky. Řekli jsme si, že pokud budeme pokračovat v naší hře, určitě máme šanci na dobrý výsledek. Konec zápasu si kluci užívali. Vstřelili dvě branky a zápas vyhráli.

Výsledek mě samozřejmě těší. Co mě těší daleko víc, je předvedená hra. Kdy kluci hráli sami za sebe a hnala je vlastní touha. Jediné, co je během zápasu rušilo, bylo řvaní hostujícího trenéra, které bylo jedinou kaňkou na jinak krásném zápase.

Zápasu se zúčastnili: Bartoš, Limberg, Holý, Nešpor, Zlatník, Zahálka, Veselý, Mareš, Moravec, Schrojf

sobota 3.10.2015 | Jan Špinka | Přečteno: 7360