Starší přípravka 2006 - Meteor

V sobotu nás čekal poslední zápas v soutěži hrané na dvě hřiště, u nás na Hájích jsme přivítali Meteor Praha.
10.kolo v So 12.11.2016 14:45
Háje UMT
Meteor

V podzimní části nás trápila rozehrávka od brány, neboť nechceme míč od brány jen nakopnout, ale naopak po zemi rozehrát a řešit situace fotbalově. Je to samozřejmě více riskantní, ale učí nás to řešit situace pod tlakem a poučit se z nich. Během sezóny jsme z rozehrávky dostali celkem dost branek, mělo na to vliv několik aspektů. Přehled a schopnost brankáře přesně rozehrát, pohyb hráčů v poli a komunikace. Pro tento zápas jsme se rozhodli dát do branky hráče, kteří obvykle v bráně nehrají, ale mají velmi dobrý přehled, mluví a mají rychlou a přesnou nahrávku.

Klid od branky nám v zápase zásadně pomohl. Nedostávali jsme z rozehrávky branky, naopak jsme z ní těžili. To zápas rozhodlo. Získali jsme tím sebevědomí a zápas jsme si užívali. Najednou jsme na sebe mluvili, bojovali jeden za druhého a šli si pevně za vítězstvím.

Chuť vyhrát nás stále motivovala střílet další a další branky. Nakonec jsme vstřelili krásných 27 branek a zápas zaslouženě vyhráli. Je to impuls pro samotné hráče i trenéry pokračovat v nastavené cestě.

Zápasu se zúčastnili: Bartoš F., Domša, Goikoetxea, Hadraba, Holý, Limberg, Kubánek, Konečný, Málek, Pechanec, Slavík, Šilhánek, Štěpánek, Trnka, Zlatuška

sobota 12.11.2016 | Jan Špinka | Přečteno: 2312