Starší přípravka 2006 - Xaverov

Uprostřed týdne jsme odehráli další soutěžní utkání, soupeř z Xaverova přijel s hráči ročníku 2007.
8.kolo v St 28.9.2016 14:30
Háje UMT
Xaverov

Už minulý zápas nám ukázal, že se teď herně trochu hledáme. Bez obvyklých „tahounů“ se nám hraje těžce a zatím se nenašel nikdo další, kdo by se toho ujal. Nakročeno k tomu má Jakub Málek, který je jeden z motorů týmu a nebojí zodpovědnosti. U dalších hráčů toto chybí, v některých situacích se radši rychle zbaví míče, než by to vzali na sebe.

Včera jsme mladšího soupeře podcenili. Navíc nás o rok mladší protihráči předčili v nasazení, v soubojích a v zakončení. Jedno hřiště se z toho dokázalo vzpamatovat a zápas otočilo. Naše druhá parta dnes neměla svůj den. Naše střely mířily přímo do brankáře nebo do brankové konstrukce. V bránění jsme byli nedůslední a vše nám moc dlouho trvalo. Své pak sehrála i hlava, kdy nás naše neproměněné šance a inkasované branky psychicky srazily dolů.

Každý den není posvícení, ale dnes jsme tomu šli hodně naproti.

Zápasu se zúčastnili: Bartoš F., Goikoetxea, Holý, Hadraba, Kubánek, Limberg, Lacko, Limberg, Stříbrský, Šilhánek, Oráč, Pechanec, Trnka, Zlatuška

středa 28.9.2016 | Jan Špinka | Přečteno: 2523