Starší přípravka 2006 – Chodov

V sobotu jsme nastoupili k prvnímu soutěžnímu zápasu. Tuto soutěž hrajeme dohromady s ročníkem 2005. Kluci budou hrát tedy tuto sezónu i proti o rok starším.
1.kolo v So 5.9.2015 08:30
Schulhoffova UMT
Chodov

Přechod na 5+1 není jednoduchý. Většina kluků, co hrála tento zápas, nebyla s námi na soustředění a tak nemají toto rozestavení tolik zažité. Individuálně jsou na tom kluci velmi dobře. Několikrát dokázali projít 1 na 1. Ukázali i složitější kličky.

V 5+1 už není tak lehké projít celé hřiště sám. Hráči už by měli více spolupracovat a přemýšlet, kdy se jim vyplatí přihrát a kdy to vzít jen na sebe. V zápase jsme si přihrávali málo.

Pár hezkých akci tam bylo. Když už jsme se dostali před branku, nedokázali jsme, ale dostatečně zakončit. Soupeř hrál více fyzicky a v soubojích nás přehrával.

Kluci často zapomínají, jakou hrají pozici. V okamžiku, kdy máme míč, mají v nabíhání volnost. Pokud však o míč přijdeme, má následovat návrat na svou pozici. S tím máme zatím problémy, neboť se hlavně zadní útočníci vracejí pomalu nebo vůbec. Necháváme poté brankáře na holičkách.

Zápasu se zúčastnili: Dominik Mareš, David Brunovský, Hynek Zlatuška, Šimon Borkovec, Bertík Kubánek, Michal Moravec, Filip Bartoš, Jaroslav Zahálka, Schrojf Vilém

sobota 5.9.2015 | Jan Špinka | Přečteno: 6773