Starší přípravka 2006 – Dukla Jižní Město

V sobotu jsme se utkali s týmem Dukla Jižní Město. Po zápasech ve kterých nám chyběla větší chuť, jsme změnili způsob přípravy na zápas. V šatně hrála motivační hudba, rozcvička byla ve větším tempu. Sami kluci byli na utkání zdravě nažhavení.
6.kolo v So 10.10.2015 13:00
Háje UMT
Dukla JM

Energii z rozcvičky jsme přenesli i do samotného začátku utkání. Zápas byl vyrovnaný. Rozdíl byl dle mého názoru v rozhodování a v myšlení jednotlivých hráčů. Naši kluci nad situacemi přemýšleli a reagovali rychle na nové situace.

V napadání soupeře jsme mohli být ještě více důslední a rychlejší. V bráně se naši hráči stále střídají. Někteří zvládají rozehrávku lépe, jiným to ještě tolik nejde. Samotná rozehrávka není jen o brankáři, je potřeba pohyb celého týmu.

Zápas se mi velice líbil. Kluci si zápas také užili a výhru si zasloužili. Chtěl bych poděkovat rodičům za skvělou podporu při zápase.

Zápasu se zúčastnili: Domša, Goikoetxea, Hadraba, Holý, Konečný, Lacko, Bartoš, Málek, Pešír, Slavík, Stříbrský, Štěpánek, Trnka, Zlatník

sobota 10.10.2015 | Jan Špinka | Přečteno: 6982