Starší přípravka 2006 – Motorlet

V sobotu po obědě jsme odehráli první utkání i v soutěži Elite. Před začátkem sezóny nás zasáhla marodka, jakou má běžně londýnský Arsenal. Trochu přeháním, ale chybělo nám pár hráčů a tak dostali šanci hráči z ročníku 2007, kteří si s velkými dresy a prodlouženou hrací dobu poradili výborně a velmi nám pomohli.
1.kolo v So 10.9.2016 13:30
Háje UMT
Motorlet

V této soutěži se hraje na dvou hřištích zároveň a výsledky se sčítají dohromady. Na hřišti, kde jsem měl tu možnost být, se hrál krásný zápas. Soupeř měl velkou kvalitu a ukázal nám, kde nás nejvíce tlačí bota. Hrací doba 4x17 je novou změnou, která přišla se začátkem sezóny. Přišlo mi, že jsme vždy ke konci čtvrtin fyzicky odpadli a soupeř toho využil a dokázal vstřelit třeba 3 rychlé branky za sebou. To se nám stalo třikrát a tím také vznikl ten vyšší brankový rozdíl.

Ve fyzicky náročném utkání ukázalo mužstvo velké odhodlání. Příkladem šel Míra Trnka. Svým pohybem, náběhy a chutí dělal soupeři velké problémy. Když jsme k soupeři rychle přistupovali a dokázali ho hned obsadit, získávali jsme míč a vytvářeli si šance. V opačném případě naše zaspání soupeř velmi rychle potrestal. Dalším faktorem jsou „hloupé“ branky, které dostáváme. Zapříčiňují to hlavně přihrávky přímo na soupeře, nepřesná rozehrávka brankáře, pomalá práce s míčem a nedůraz v osobních soubojích. Na těchto věcech teď budeme pracovat v tréninku.

Zápasu se zúčastnili: Bartoš F., Goikoetxea, Hadraba, Holý, Limberg, Konečný, Kubánek, Hofman, Chodora, Janováč, Svoboda, Trnka, Štěpánek, Zlatuška, Slavík, Pechanec.

sobota 10.9.2016 | Jan Špinka | Přečteno: 6220