Starší přípravka 2006 – Vyšehrad

V jarní části soutěže se nám daří lépe než v té podzimní, kde byla naše hra trochu neurovnaná a hlavně jsme neproměňovali velké šance. V posledních zápasech ukazujeme, že se stejnými soupeři, se kterými jsme hráli na podzim, teď hrajeme mnohem lépe a střílíme branky a na hráčích je vidět větší sebedůvěra.
20.kolo v So 4.6.2016 13:30
Háje UMT
Vyšehrad

V sobotu jsme se střetli na našem domácím hřišti s hráči z Vyšehradu, na podzim jsme s tímto soupeřem odehráli velmi vyrovnané utkání. Před začátkem jsme kladli klukům na mysl, že všechno bude záležet jen na jejich aktivitě v zápase. Bohužel aktivněji vstoupil do zápasu soupeř, špatné obsazováni a zbytečné ztráty znamenaly několik branek do naší sítě. Do druhé poloviny zápasu jsme ale vstoupili jako nový tým, dávali jsme soupeři méně času, lépe jsme napadali a dali i několik branek. Vypadá to jako bychom vždy museli prohrávat, abychom se postupem zápasu vždy zvedli. Takovéto zápasy jsou pro nás velmi důležité, když se kluci sami přesvědčí, že opravdu záleží jen na jejich aktivitě a zápas může vypadat úplně jinak. Na druhém hřišti jsme byli aktivnější a soupeře přehrávali, mínusem je jen nízký počet střel, které hráči na soupeřovu branku vystřelili.

Zápasu se zúčastnili: Goikoetxea, Holý, Hadraba, Lacko, Limberg, Nešpor, Oráč, Slavík, Stříbrský, Štěpánek, Šilhánek, Trnka, Zlatuška, Chodora

sobota 4.6.2016 | Vladislav Volf | Přečteno: 6440