Starší žáci B – Cholupice 5:0 (0:0)

V predposlednom kole podzimnej časti súťaže sme privítali doma súpera z Cholupic. Oproti poslednému zápasu nám chýbali viacerí hráči základnej zostavy a maródka v kabíne spôsobila, že sme do zápasu išli len s jedným náhradníkom do hry.
5:0
(0:0)
8.kolo v Ne 25.10.2015 12:45
Cholupice

Zápas sme aj napriek tomu zvládli podľa našich predstáv, aj keď až také jednoznačné to nebolo ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Hneď od začiatku zápasu sme boli jasne lepším týmom a tvorili sme hru, udávali sme tempo zápasu a vytvárali si šance. Tie končili na výborne chytajúcom brankárovi hostí alebo hráči nemali potrebné šťastie v zakončení. Súper bol za celý prvý polčas raz na našej polovici a to konkrétne po rýchlom protiútoku, našťastie netrafili našu bránu. A to bolo už zo súperovej strany všetko, keďže sme ich už do ničoho nepustili.

V polčase sme si povedali , že by bola obrovská škoda tento zápas nevyhrať, a že to bude o 1. góle hoci aj nejakej ušmudlanej strele, a súper sa potom rozpadne a tak to aj bolo.

V 1. min. 2. polčasu sa presadil individuálne cez 3 hráčov Hakl a nedal brankárovi šancu. A keď poslednej dobe vynikajúce hrajúci Hartman zakončil krásnu finálku od Semeckého šli sme do vedenia 2:0.

Od tej chvíle to bola jedna šanca za druhou a súper mohol byť rád, že ich podržal už spomínaný brankár.

Ďalšie góly pridali neúnavný Hartman, po dôraze vo vápne Žebro a v poslednej min. zápasu sa ešte z pokutového kopu nemýlil Hakl.

Výsledok 5:0 je tak spravodlivý a úplne zaslúžený, Hráčom ďakujem za výkon.....