Tempo - Starší přípravka 2006

Poslední soutěžní zápasy v tomto roce jsme již odehráli, a tak jsme na sobotu domluvili zápas s týmem Tempo Praha, aby si kluci vyzkoušeli 7+1, která nás v budoucnu čeká.
v So 26.11.2016 09:00
Tempo UMT
Tempo

Kluci byli hodně unavení, někteří měli ještě v pátek florbalový turnaj, pak je čekal trénink, kde si zahráli 7+1 proti ročníku 05 a hned v sobotu ráno právě zápas s Tempem. Podle toho také vypadal začátek zápasu, a než jsme se na hřišti rozkoukali, soupeř nám dal tři rychlé branky. My jsme si sice také vypracovali nějaké šance, ale nedokázali jsme je proměnit. Po přestávce jsme ovšem vstoupili na hřiště, jako polití živou vodou, začala nám vycházet kombinace a převzali jsme taktovku hry. Rychle jsme dali pár branek a naše chuť i sebevědomí šli nahoru a zápas otočili jsme v poměru 12:5 pro nás. Hráči ukázali potenciál, který v sobě mají.

Moc se mi na zápase líbila hra našich krajních záložníků, ať už Vojty Slavíka, nebo Kuby Málka, kteří patří k velmi rychlým hráčům a dalších, kteří si často troufli do kličky a získali tak náskok a mohli jít po stranách až k brance. Co nás ale stále trápí, je neproměňování šancí, v zápase jsme mohli dát tak dvojnásobný počet branek, ale často je až k neuvěření, co dokážeme neproměnit.

Každopádně to byl zápas se silným soupeřem, který nás zase posune a je vidět, že nám systém 7+1 bude sedět.

sobota 26.11.2016 | Vladislav Volf | Přečteno: 1934