Vyšehrad – Starší přípravka 2006

V úterý nás čekala předehrávka, aby děti mohly mít delší prázdniny. Zápas začínal v 18h, takže se kluci těšili, že si zahrají pod umělým osvětlením. Zahřátí před zápasem proběhlo opět v dobrém tempu a hráči se poctivě připravili na začátek utkání. Rozcvičku už s přehledem zvládají sami a vědí, jak důležité to pro fotbalistu je.
9.kolo v Út 27.10.2015 18:00
Vyšehrad UMT
Vyšehrad

Podle mě jsme sehráli nejlepší zápas podzimu. Bylo tam vše, o co se snažíme v tréninku. Utkání mělo nadstandartní tempo. Hráči se museli vydat ze všech sil. Hráli jsme s velikou chutí. Dokázali jsme soupeře včas napadat. Líbí se mi řešení situací a baví mě, jak se kluci někdy až nečekaně rozhodují. Zlepšilo se nám nabíhání a mluvení. V zápase bylo spousta kombinací a individuálních průniků. Kluci hráli, jako tým. Společně útočili i bránili.

V zápase nás trochu zlobila rozehrávka brankářů a jejich vybíhání. Díky tomu jsme obdrželi většinu branek. Naopak jsme spoustu krásně vypracovaných šancí nedali. Tam nás teď trochu tlačí bota. To bylo pro výsledek zápasu rozhodující. I přesto jsem byl spokojený a je vidět, jaký kus práce kluci během půl roku odvedli.

Zápasu se zúčastnili: Bartoš Filip, Domša, Goikoetxea, Hadraba, Holý, Konečný, Kubánek, Lacko, Limberg, Málek, Slavík, Stříbrský, Štěpánek, Trnka, Zlatník

úterý 27.10.2015 | Jan Špinka | Přečteno: 6787