Mladší žáci B (2007)

Ročník 2006: Cenné zkušenosti pro náš růst

Ročník 2006: Cenné zkušenosti pro náš růst
V neděli jsme nastoupili ke druhému jarnímu ligovému utkání.
2:19
(1:9)
15.kolo v Ne 18.3.2018 15:00
Háje UMT
FC Háje
Jablonec
Diváci: 20,

Komentář

Dopoledne se stihl uklidit sníh z hrací plochy a tak jsme se mohli postavit soupeři ze severu, který je tyto podmínky více než zvyklý. V utkání jsme se soupeřem drželi krok prvních a posledních 10 minut v utkání. 

Začátek vypadal velmi pozitivně, drželi jsme míč, kombinovali jsme a vypadalo to, že dokážeme navázat na předešlé utkání s Litoměřickem. To vše nám bohužel zhatila druhá polovina 1. třetiny. Zde nás položily individuální chyby po prvním dotyku, ze kterého následovaly inkasované branky. Tyto lehce a rychle inkasované branky ovlivnily naše hlavy na tolik, že jsme se jen těžce pokoušeli vrátit do zápasu. Ve druhé a třetí třetině jsme nezastihli začátek a místo toho, abychom se pokusili navázat na úvod celého zápasu, jsme se brankami nechali opět srazit dolů. 

Dnes nám bylo opravdu snadné dát branku. V obraně jsem byli pomalejší a nedůrazní, soupeř se dostával i na potřetí k dorážce. Jedním z hráčů, kterého inkasované branky nepoložily, byl Tomáš Lacko. Jeho výkon rostl a v závěru zápasu byl tím nejvíce nebezpečným hráčem. V zápase dokázal vstřelit dvě branky a na míči si velice věřil. 

V pondělí jsme si s klukama v šatně sedli a toto sezení mělo velký význam. Kluci si navzájem sdělili pocity z tohoto utkání, zhodnotili svůj výkon a byli k sobě naprosto upřímní. Postupně pracujeme na vybudování sebedůvěry, tak abychom dokázali obstát i v těchto těžkých zápasech. Někdy bývají ty největší překážky právě jen v naší hlavě. Máme dobrou partu a věřím, že už v dalším zápase ukážeme, čeho všeho jsme schopni.

Zápasu se zúčastnili: Domša, Goikoetxea, Hadraba, Chodora, Klikar, Lacko, Málek, Pechanec, Slavík, Stříbrský, Zlatuška.


neděle 18.3.2018 | Jan Špinka | Přečteno: 640

Další články