Mladší žáci B (2007)

Ročník 05/06: Neuvěřitelný obrat

Ročník 05/06: Neuvěřitelný obrat
Proti tomuto soupeři jsme na podzim vysoko prohráli, dnes jsme to však soupeři oplatili podobně vysokým výsledkem. Ovšem byl to zápas dvou úplně jiných poločasů.
2:12
(2:1)
11.kolo v Čt 12.4.2018 18:45
Slavia Praha UMT
Slavia dívky
FC Háje
Diváci: 15,

Komentář

Úvodních deset minut bylo z naší strany vyloženě mizerných, hráčky Slavie nás přehrávaly důrazem a individuálními schopnostmi. V sedmé minutě po tom, co jsme si špatně rozebrali hráčky v našem vápně, jsme dostali branku od jediné neobsazené slávistky. Hned o minutu později si krásnou sólovou akcí udělala z našich obránců kužely asi nejvyšší hráčka soupeře. Naši se jen bezmocně koukali po sobě, co se to děje. Prostřídáním jsme hru více vyrovnali a povedlo se nám vstřelit důležitý kontaktní gól těsně před poločasem.

Během přestávky jsem toho chtěl říct hráčům spousty, ale nechtěl sem jim motat hlavy tím, proč jsme obdrželi branky, to si necháme na rozbor v šatně. Naopak jsem tým povzbuzoval, ať zapomenou na úvod a ať se nebojí na hřišti hrát a nabízet se. Něco pokazit, to se může stát, ale záleží na tom, co hráč po chybě udělá.

Druhý poločas byl úplně jiný, než ten první a odehrával se prakticky jen na polovině slávistek. Vstřelili jsme několik rychlých branek a na našem sebevědomí to bylo hned znát. Bylo to, jakoby soupeřky po prvním poločase ztratily veškerou sebedůvěru a my jako bychom ji našli.

Celkově jsme pak ve druhém poločase vstřelili krásných 11 branek a vypracovali si šancí tak na dva zápasy. Po konci zápasu se náš vítězný pokřik nesl celým areálem a vydržel nám celou cestu až do šaten.

Díky rodičům za fandění a Barče z 04, která si dnes za nás opět zahrála.

Zápasu se zúčastnili: Dovhanyč, Kubánek, Lacko, Moravec, Brychta , Němec, Nosková, Průša, Petr, Trnka, Zlatuška, Žáček


čtvrtek 12.4.2018 | Vladislav Volf | Přečteno: 536

Další články