Mladší přípravka A (2015)

Ročník 2009: Krásný nedělní podvečer

Víkend ve znamení překrásného počasí jsme uzavřeli neméně pěkným fotbalovým zážitkem.
11.kolo v Ne 15.4.2018 17:00
Schulhoffova UMT
Košíře

Kluci si proti FK Sparta Košíře hezky zahráli. Vstřelili krásných 12 gólů a mohlo by jich být i mnohem více, jen kdybychom trochu zlepšili naši střelbu. Soupeř hrál hodně v chumlu. Jsme však rádi, že první, kdo na to upozornil, byli kluci sami. Sami zhodnotili, že je to něco, co soupeři škodí a my to můžeme využít jako svou zbraň. To se nám mnohokrát povedlo. Kluci hru hezky roztahovali a pomocí kliček a přihrávek se dostali do mnoha zakončení.

Nic z toho by se však neodehrálo nebýt skvělého předzápasového rozehřátí v režii tatínků, kteří zaskočili za nestíhající trenéry. Ti se opozdili na dříve hraném utkání hraném na venkovním hřišti a s přejezdem Prahou vše nestíhali tak, jak by si představovali. Touto cestou bych tatínkům ještě jednou rád poděkoval za jejich ochotu a spolupráci.

Snad si užijeme více takových nedělních podvečerů.

Zápasu se zúčastnili: Luky Ulrych, Ondra Nepožitek, Pepa Vančura, Kubík Kratěk, Mates Mrzena, Tom Král, Šíma Jeřábek

neděle 15.4.2018 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 2394