Starší dorost

Starší dorost: Vítěznou sérii nepřerušil ani Zlíchov

Starší dorost: Vítěznou sérii nepřerušil ani Zlíchov
Zápas na Zlíchově připomínal v neděli odpoledne dobrodružnou hru. Hřiště se totiž těžko hledá i s pomocí navigace. Základem k úspěchu tak bylo dorazit na správné místo a včas. Nám se to navzdory dílčím problémům podařilo. Mohli jsme proto pokračovat ve vítězné sérii.
0:3
(0:2)
7.kolo v Ne 21.10.2018 15:30
Zlíchov T.
Zlíchov
FC Háje
Diváci: 28,

Komentář

Jak napovídá výsledek, tři body jsme tentokrát nezískali úplně jednoduše. V některých částech utkání jsme hráli trochu ležérně, nechtělo se nám běhat a sprintovat už vůbec ne. Bylo to dáno také tím, že většina kluků už měla v nohách o víkendu jeden zápas. Buďto za týmy mužů, nebo za mladší dorost.

Soupeř nám dovolil šetřit síly. Na soupisce měl deset hráčů ročníku 2000, tři 2001 a jen dva mladší dorostence. Hrál důrazně, ale ne tempo fotbal. S menším nasazením, než je pro nás obvyklé, jsme byli lepší. Vytvářeli jsme si šance a neproměňovali je. Jedna z nich byla zvlášť kuriózní. Během pár vteřin mohli skórovat hned tři naši hráči. Nikdo z nich to nedokázal.

Do kabin jsme o poločasu odcházeli s dvoubrankovým vedením. Z průběhu hry bylo jasné, že by mělo stačit na zisk tří bodů. I když jsme si občas zbytečně komplikovali život dlouhým držením míče a riskantními kličkami či přihrávkami. Domácí jsme tím pustili do náznaku šancí, přesto jsme uhájili čisté konto. Výraznou převahu jsme zužitkovali ještě v jednu branku a připsali si další vítězství. Je už šesté v řadě. Rovněž skóre 44:11 ze sedmi zápasů ukazuje, že hrajeme atraktivní útočný fotbal.

Zatím nám to překvapivě stačí jen na třetí místo. Uvidíme, jak dopadne konfrontace se Zličínem a Juniorem, kteří jsou v tabulce před námi. Abychom se udrželi v kontaktu, musíme v sobotu od 13:30 vyhrát ve Strašnicích.

Vítěznou sérii proti Zlíchovu nepřerušili: Pospíšil, Melichar, Kolář, Zábranský, Novotný, Hartman, Hůlka, Semecký, Mašek, Müller, Coulibaly, Krejčí, Kepka, Krysta, Malec, Mukhamedov


neděle 21.10.2018 | Petr Hartman | Přečteno: 274

Další články