Starší žáci B (2005)

Ročník 2005: Poslední zápas podzimu

Ročník 2005: Poslední zápas podzimu
K poslednímu zápasu podzimní části jsme zavítali na nedaleké hřiště sousedního Chodova.
4:2
(0:0)
9.kolo v Ne 4.11.2018 11:00
Chodov T.
Chodov
FC Háje
Diváci: 50,

Komentář

Utkání začalo z naší strany v pomalém tempu a za tuto pasivitu jsme byli rychle potrestáni dvěma brankami, na které se soupeř opravdu nenadřel. Poté jsme se malinko probrali, oživením byli pro nás tři hráči z 06, kteří za nás tentokrát hráli. Ze zvýšené aktivity se nám podařilo vstřelit i branku, když jsme se z dálky prosadili krásnou střelou pod břevno. Bohužel nedlouho potom soupeř opět utekl na rozdíl dvou branek.

V přestávce jsme se spolu s hráči shodli na tom, že naše hra je málo týmová a na těžkém terénu nám chybí rychlejší práce s míčem. Do druhé půle jsme si tedy dali předsevzetí hrát více týmově a zrychlit práci s míčem.

Druhý poločas byl o poznání rychlejší než ten první, ale pořád ještě máme rezervy a na tréninku umíme zapnout ještě na vyšší otáčky. Hra byla mnohem vyrovnanější a vypracovali jsme si více šancí než v tom prvním, ale gól jsme dokázali dát už jen jeden. Nejlepším úsekem byl z naší strany závěrečná patnáctiminutovka, kdy jsme soupeře zavřeli na jeho polovině.

Celkově si soupeř vypracoval v tomto zápase více brankových příležitostí. Nejvíce nás mrzí dvě rychlé branky, kdy jsme zaspali úvod, protože druhý poločas byl z naší strany herně dobrý, jen chybělo lepší zakončení.


neděle 4.11.2018 | Vladislav Volf | Přečteno: 187

Další články