Mladší žáci B (2012)

Ročník 2008: Vítězství v pražské soutěži

Ve slunečném nedělním odpoledni jsme na domácím hřišti přivítali tým Újezd nad Lesy.
3.kolo v Ne 22.9.2019 14:30
Háje UMT.
Újezd n. Lesy

Od začátku zápasu jsme byli aktivnější a především jsme dobře pracovali s míčem, jelikož jsme se snažili o rychlou kombinační hru. Kluci si tak mohli ověřit, že je daleko lepší hrát na méně dotyků a více rychlých přihrávek, protože jsme vstřelili několik gólů, které předcházely právě takovým přihrávkám. Důležitým faktorem byl i dobrý pohyb krajních hráčů, kteří svými náběhy zaměstnávali obranu soupeře.

Jediná hlušší pasáž nás potkala v první polovině druhého poločasu, kdy jsme hru bohužel zpomalili a nevytvářeli jsme si tak prakticky žádné šance. Naštěstí v závěru jsme opět přidali několik branek a zápas dovedli k vítězství. Velkou pochvalu zaslouží náš brankář, který chytil několik nebezpečných šancí a s pomocí obrany zabránil několika gólům. Do příštích zápasů si tak můžeme akorát přát, aby hra byla ještě rychlejší a nebyly v ní žádná ,,hlušší“ místa.

neděle 22.9.2019 | Daniel Beneš | Přečteno: 1377