Starší přípravka B (2012)

Ročník 2011: Ospalá sobota

Ročník 2011: Ospalá sobota
V sobotu 3.10. nás čekalo Jihoměstské derby s Duklou JM.
11:21
(6:11)
5.kolo v So 3.10.2020 12:00
Mikulova UMT.
Dukla JM
FC Háje
Diváci: 26,

Komentář

Oba týmy měly dost hráčů mimo nominaci a trenéři z Dukly JM museli dokonce povolat hráče z ročníku 2012, kteří jsou tedy velmi šikovní a proti o rok starším hráčům si vedli velmi dobře.

Před zápasem jsme si společně s hráči stanovili určité pilíře o které se budeme chtít v utkání opřít. Jednalo se o chuť, nasazení, přepínání, které společně s naší technickou stránkou měly tvořit náš herní projev. Bohužel se to povedlo spojit pouze ve třetí čtvrtině. Ta se nám velmi povedla a také se to projevilo na počtu vytvořených šancí a vstřelených branek, počtu pokusů 1v1, atd.

V této čtvrtině jsme dokázali vyvést míč na útočnou polovinu, vnímali jsme další možnosti a rozhodnutí byla tvořena na základě určité myšlenky. Základem byla aktivita, chuť, sebevědomí a chytrost.

V ostatních čtvrtinách jsme působili velmi unaveně, bez zaujetí, častým jevem bylo odehrání míče prvním dotykem "někam" pryč. Naopak soupeř byl velmi houževnatý a dokázal využívat volného prostoru, který jsme jim poskytli. Při rozehrávce od brány nám chyběla odvaha jít si opravdu pro přihrávku a odskočení od protihráče do volného prostoru.

Několikrát nás dnes dokázali podržet brankáři, kteří buď předvedli krásný zákrok nebo včas vyběhli proti útočníkovi.

Vítězství je samozřejmě příjemné, ale více by nám všem chutnalo, kdyby bylo podložené herním projevem alespoň ve 3/4 zápasu.


sobota 3.10.2020 | Jan Špinka | Přečteno: 801

Další články