Od prvních minut se zápas vyvíjel tak jako ten předešlí, chyběl důraz.
8.kolo v Út 10.9.2019 17:30
Kyje UMT.
Kyje
Diváci: 5,

Vůbec se nám nedařilo zachytávat jednoduché přihrávky mezi obránce a následně ani hráče, kteří přihrávku přebírali. Stejně tak vysoké a polovysoké balony, se kterými si naše obrana nevěděla rady. A i když jsme byli na míči šikovnější nedokázali jsme z toho vytěžit víc, než jeden gól do poločasu. Protože jsme s míčem na kopačkách nebyli vůbec efektivní. Hra na velkém hřišti je prostě dost jiná. Je třeba méně mazlení s balonem a rychle ho posílat "do kola". A i přes naše instrukce nepadala naše slova na úrodnou půdu. Takže první poločas skončil 4:1 a to nás ještě mnohokrát podržel gólman lapající samostatné úniky.

V druhé půli jsme se ale chytli a snížili jsme až na stav 5:4 zde jsme se nadechli k velkému obratu bohužel po hloupé chybě, jakých bylo u nás zase až moc, soupeř odskočil na dvě branky a výsledek si už pohlídal.

Je třeba říct, že tohoto soupeře jsme mohli a měli porazit. A i když jsme podali o dost lepší výkon, než v prvním mistrovském utkání, nebylo to zkrátka dost. Hloupé chyby jsou po zásluze potrestány. Stejně jako malá agresivita, nedůslednost a nedostupování hráčů.