Starší žáci B (2010)

Ročník 2005: Úterní zápas místo tréninku

V rámci hájecké zimní ligy jsme měli zápas v úterý místo tréninku.
v Út 29.1.2019 17:00
Háje UMT.
Dolní Chabry

Dorazil dostatečný počet hráčů, takže jsme se rozhodli, že poskládáme dva týmy a každý bude hrát polovinu poločasu. S tím že půlka mužstva, která zrovna nehrála, se zahřívala během a posilováním.

V zápase jsme se ujali brzy vedení po rychlém úniku krajního útočníka. Oproti soupeři jsme měli lepší pohyb a celkem jednoduše jsme se dostávali na jejich polovinu, kde nás však čekala zeď z obránců, kteří zahustili prostor před vápnem a my jsme se nemohli dostat do zakončení.

Pozitivní bylo, jak jsme dokázali přerušovat soupeřovu kombinaci a obírat je o balón a následně zakládat útoky, co nám ale chybělo, byla rychlejší práce s míčem před oběma brankami. To se podepsalo i na inkasovaných gólech v naší síti.

Je ovšem skvělé, že máme takový počet hráčů, ze kterých dokážeme postavit dva vyrovnané týmy.

úterý 29.1.2019 | Vladislav Volf | Přečteno: 2501