Ročník 2006: Středeční výjezd

Středeční odpoledne si ročník 2006 zpestřil výjezdem do Benešova ke třetímu jarnímu ligovému zápasu.
5:1
(2:1)
16.kolo v St 10.4.2019 18:00
Benešov UMT.
Benešov
Diváci: 20,

Narozdíl od víkendového utkání se Žižkovem jsme začali s elánem, bohužel se nám nepovedlo vytvořit si nějakou možnost k zakončení. Soupeř z první vážnější akce dokázal vstřelit branku, a tím jako by byl dán ráz celého střetnutí. Když se mu pak povedlo hned vzápětí přidat druhou brankou a využít do první přestávky i další z našich zaváhání, skončil první třetinu s tříbrankovým náskokem

Stejně jako do první, tak i do druhé třetiny jsme vstoupili skvěle, navíc jsme hned z první akce dokázali vsítit gól – po krásné individuální akci se prosadil Šíma Černý. Bohužel to byla jediná gólová radost, kterou jsme si mohli dnes užít. Nicméně ani protihráči se ve druhé třetině výrazněji neprosadili a tak jsme druhou třetinu zvítězili 1:0.

Obraz hry se příliš nezměnil ani ve třetí třetině. Nám se nedařilo v naší útočné třetině, a když už jsme se dostali do zakončení, tak to bylo z naší strany neklidné a nepřesné. Protivníkovi se dvakrát podařilo potrestat naše výpadky v koncentraci a nedůslednost, upravil tak konečné skóre na 1:5 ve svůj prospěch.

Z mého pohledu byla naše mezihra moc hezká, předvedli jsme několik krásných individuálních i kombinačních akcí, nicméně vázla (před)finální fáze, nepodařilo se nám vytvořit si dostatek brankových příležitostí. Soupeř byl v tomto ohledu o něco výše, byl důraznější a dravější na své útočné polovině, což vyústilo v několik nebezpečných situací před naší brankou, kde těžil z našeho nepřílišného důrazu a občasné nedůslednosti.

Jako bychom si ty branky schovávali do dalšího utkání…

Moc děkujeme rodičům za podporu!

K zápasu nastoupili: Rob Petrák, Šíma Černý, Fanda Domša, Tom Hadraba, Bert Kubánek, Míša Oráč, Ondra Pechanec, Štěpa Stříbrský, Máca Šilhánek, Bert Šveda, Míra Trnka, Hýňa Zlatuška.