Ročník 2008: Drama s dobrým koncem

Po dvou předchozích nevyvedených zápasech jsme byli zvědaví, jak k zápasu kluci přistoupí.
5:4
v So 13.6.2020 14:00
Nad Přehradou T.
Vyžlovka
Diváci: 0,

Chybělo nám navíc několik stálých členů sestavy. V týdnu jsme „opravovali“ některé nedostatky z minula, ale protože jsme se pořádně nesešli, byl velký otazník, zda se to povede přenést do zápasu.

Utkání jsme začali rozpačitě. Konstruktivita při držení míče, kterou od hráčů vyžadujeme, nám ze začátku dělala potíže a sami jsme si vytvořili spoustu problémů nepřesnou přihrávkou, nebo špatným převzetím.
Jak ale postupně přibývaly minuty na stopkách, vše si začalo sedat a díky tomu jsme se po několik pěkných akcích ujali vedení 4:1.
V posledních 10 minutách přišel strach z toho „co když se to pokazí“ a tím jsme si to také přivolali.. Po sérii hrubic byl stav 4:4. Naši hráči se ale nevzdali, našli v sobě ještě poslední síly a v závěrečných vteřinách zápasu rozhodl Kuba Rechnovský v náš prospěch střelou z dálky.
Výhra má pro nás velkou cenu z několik důvodů. Ukázali jsme si, že i když nám chybí důležití hráči, dokážeme to nahradit týmovostí. Viděli jsme, jaký je rozdíl pokud se držíme principů z tréninku, na rozdíl od toho, když si každý hraje podle sebe. Zvládli jsme mentálně náročnou situaci a prokázali vnitřní sílu.