Ročník 2009: Záskok na poslední chvíli

15.12. se ve sportovní hale Jedenáctka uskutečnil Háje cup pro ročníky 2009 a 2010, u kterého jsme nemohli chybět.
:
v So 15.12.2018 15:00
Jedenáctka VS
Turnaj

Hrálo se na jedno hřiště systémem 4+1. Každý zápas trval 14 minut a bylo celkem 6 týmů, přičemž se hrálo na počet vstřelených branek.

Většina zápasů se nesla v přátelském duchu a gólů padalo mnoho. Bohužel jak už to u nás bývá, mohlo jich být mnohem více. Tuto výtku ovšem kluci nahradili velkou bojovností, kterou předvedli především v druhém zápase, kdy kvůli střevním potížím dva hráči odstoupili a hrálo se tak pouze ve třech hráčích v poli. Naštěstí díky rychlé reakci rodičů bylo možno obvolat a dostat na turnaj náhradníka, který když se ráno probudil, asi nečekal, že si ten den zahraje. Po tomto incidentu již mohl být turnaj dohrán v pořádku a kluci nastříleli krásných 14 gólů.

Na závěr bych chtěl poděkovat klukům za předvedený výkon, ale také rodičům za fandění, pomoc a obětavost při řešení onoho maléru. Bez vás by se to neobešlo. Za klub přejeme hezké svátky.

sobota 15.12.2018 | Pavel Rašplička | Přečteno: 1308