Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2011: Druhé jarní kolo Jihovýchodní ligy

V neděli odpoledne nás čekalo druhé jarní kolo Jihovýchodní ligy, soupeřem nám tentokrát byly branické dívky.
:
7.kolo v Ne 14.4.2019 16:30
Schulhoffova UMT.
Braník dívky

Začátek zápasu nás zastihl ještě ne zcela probuzené, chvilku nám trvalo, než jsme se dostali do hry. Druhá třetina byla z naší strany už moc hezká, klukům se dařily individuální akce a povedlo se jim vstřelit několik branek.

I v dalším průběhu zápasu se klukům proti starším holkám dařily individuální průniky. Holkám hodně pomáhala velice aktivní a šikovná brankářka, která svou aktivitou vytvářela velký počet přečíslení. Bohužel to nám chybělo, kluci v bráně náš útok podporovali sporadicky, ale v momentech, kdy se k tomu odvážili, mělo to hned kýžený efekt.

Děkujeme rodičům za podporu kluků.

Zápasu se zúčastnili: Fíla Braťka, Ted Eiselt, Tom Kotaška, Fíla Martiník, Míša Medvec, Šíma Valo.

neděle 14.4.2019 | Filip Černík | Přečteno: 1145