Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2011: Krásný domácí zápas

V sobotu odpoledne jsme se na domácím hájeckém hřišti utkali se Sportovním klubem Střešovice 1911.
13.kolo v So 30.3.2019 14:30
Háje UMT.
Střešovice

Zápas se odehrál za naprosto skvělého počasí, ideálního pro sportovní vyřádění se venku. Počasí ladilo s hrou, kterou kluci předvedli proti soupeři, který nám na podzim dělal zřejmě největší potíže.

Kluci na mém hřišti hráli opravdu moc krásně, hlavně množství kliček a zakončení bylo opravdu úctyhodné. První dvě čtvrtiny byly zcela v naší režii, po výměně stran na začátku třetí čtvrtiny nás soupeř trochu zaskočil zvýšenou aktivitou, avšak v té době stál v naší brance Daník Bohdal, který předvedl opravdu několik výstavních zákroků a zabránil vstřelení možná pěti, šesti gólů, i s pomocí brankové konstrukce.

Chvilku to trvalo ale kluci se srovnali i s aktivnějším soupeřem a po čase se opět dostali do svého tempa. Měli jsme spoustu povedených akcí, kdy kluci ukázali své individuální schopnosti, které buď končily brankou v síti soupeře, nebo povedenou přihrávkou s hlavou nahoře, kdy měl spoluhráč před sebou už jen prázdnou bránu.

Za mě asi nejhezčí zápas, který jsme v této sezóně odehráli, věřím, že si ho kluci užili minimálně stejně jako já.

Skvělé utkání odehráli: OndraBareš, Daník Bohdal, Marťa Čekajlo, Šíma Förster, Vojtík Krámek, Jára Motlík, Víťa Mrzena, Eda Pacák, Pepík Šesták, Honzík Tůma, Kája Uhlíř, Šíma Valo, Fíla Vaňáč, Kryšťa Vlach.

sobota 30.3.2019 | Filip Černík | Přečteno: 2412