Ročník 2011: Ondrášovka Cup

Ve čtvrtek 10.9. jsme se premiérově zúčastnili turnaje Ondrášovka Cup, zavítali jsme do areálu Střešovic.
:
v Čt 10.9.2020 13:00
Střešovice
Turnaj

V prvním utkání jsme vyzvali tým domácích Střešovic. Úvodní převahu jsme potvrdili vstřelenou brankou, ovšem náš herní projev byl velmi nervózní. Hráči na hřišti působili v některých situacích velmi zmateně. Bohužel se nám nepodařilo se "probudit" a soupeř vyrovnal. Utkání tak skončilo remízou, ale z našeho obvyklého projevu se na hřišti objevilo minimum.

Po tomto zápase jsme měli 20 minut čas, v šatně jsme to společně probrali a sami hráči měli možnost se domluvit, jak přistoupí k dalšímu utkání. Primárně šlo o nalezení sebedůvěry a herního klidu. To se povedlo, v druhém utkání jsme šli všemu naproti, hráči byli herně odvážní a zároveň se rozhodovali podle toho, co vidí, se vstřelenými brankami přibývala chuť a 12 brankami jsme si zvedli sebevědomí.

Ve třetím utkání jsme narazili na Podolí, brzy jsme inkasovali tři branky. Soupeř byl silný v osobních soubojích a naši hráči se tomu dlouho nedokázali vyrovnat. Posléze zjistili, že to vlastně půjde a vstřelili dvě rychlé branky. Zápas však rozhodla inkasovaná branka, kterou jsme obdrželi ihned z rozehrávky soupeře a na odpověď už jsme nenašli dostatek sil.

V posledním zápase se nám povedl obrat a všichni kluci si dokázali, že když "táhnou za jeden provaz", zvládnout se dá skoro vše. Z 0:1 jsme to otočili na 5:2 a zakončili turnaj vítězstvím.

V turnaji jsme nakonec obsadili třetí nepostupové místo, neboť do dalšího kola postupují dva nejlepší týmy. Sice nás může mrzet hlavně úvodní remíza, ale nadruhou stranu jsme rádi, že se kluci v dalších zápasech herně zvedli a prezentovali se pěkným fotbalem.

čtvrtek 10.9.2020 | Jan Špinka | Přečteno: 1188