Akce pro fanoušky

Lesní běh pro rodiny s dětmi

Facebook: klikněte pro účast!
Datum konání:27.05.2017 od 10:00 do 16:00 hodin
Místo konání:Milíčovský les
Program akce:V sobotu 27. května 2017 se v Milíčovském lese uskuteční první ročník rodinného lesního běhu. Akce je pořádána za podpory MÚ Prahy 11. Lesní běh bude zaměřen na společné sportování rodičů s dětmi. Trasa je dlouhá 3,6 km a v průběhu závodu je třeba absolvovat všechny sportovní disciplíny na stanovištích v rámci běžecké trasy. Do cíle musí doběhnout, popřípadě dojít, nechat se donést nebo dovést v kočárku (aby se mohla zapojit opravdu celá rodina) celý rodinný tým. Chceme abyste si závod především užili, hlavním smyslem tedy není doběhnout do cíle jako první, ale zúčastnit se všech sportovních aktivit a dokončit trasu společně jako tým. Diplomy jsou připraveny pro všechny. Kromě závodu samotného bude na účastníky čekat také doprovodný program. Například jízda na koloběžkách pro děti i dospělé, fyzioterapeutická poradna, stan ve kterém bude možné se nechat otejpovat aj. FC Háje JM se připojilo k této akci a budeme zde mít své fotbalové stanoviště. Těšíme se na Vás.