FC Háje "B" - Psáry 4:6 (1:1)

Psáry ve velké brankové přestřelce porazili béčko, pro které to bylo druhé přípravné utkání.

Dne 10.3.12 od 15:45 h   FC  H   Á   J    E   -   P  S  Á  R  Y      4  :  6  / 1:1/

Sestava:                                                           DVOŘÁK

HANZLÍK  MARVAL  M. HOŠEK  PRAVENEC

ZAJAC  R. ŠTÍPEK  KABELKA  L. HOŠEK

DAVID    REICHMANN

Náhradníci:  ČÍŽEK         -   nenastoupil pro bolest kyčle

MANSOUR - 57´ za Hanzlíka - tahal jej stehenní sval /Oťas se přišel podívat a tak jsem jej nechal svléknout - díky Oťas/

Utkání se hrálo za chladnějšího počasí, které řídil pan Dvořák. Omluvil se Hančl /mimo Prahu/, Hovorka /z pátečního fotbálku ke konci tréninku výron kotníku/, Hrůza /nemoc/, Matějovský /firemní sportovní akce/, Štípek Petr /na horách/. Mohl přijít Musil, ale nevěděl co a jak!?!

Ostatní hráči nechodí na tréninky: Jiskra /koleno/, Klenka /slíbil, že brzy přijde/, Mansour /trénuje prcky atd./, Morda ???, Neumann???, Pánek po operaci kolena chodí běhat, Sojka /bolí kolena/, Škaloud /slíbil, že bude chodit/, Tesař /pracovně zatím nestíhá/, Tureček /chodí do Královic/. Hráči "A" hrají zítra první mistrák a tak samozřejmě nikdo nemůže ze základu. Do branky byl povolán syn trenéra Dvořáka, málo chytajícího v Kunraticích. Měl přijít ještě Drnda /z Benešova/, ale na tréninku jej tahal sval.

Za hosty nastoupil v záloze bývalý reprezentant Pavel Kuka a Háječtí odchovanci Dubský v útoku, Závodský v obraně a Valeš v brance. Hrál také Vizváry, který hrál asi 1 rok na Hájích v 1. A.třídě.

27´ hostující stoper Závodský hlavou k levé tyči z 12 m po rohu zprava Vizváryho

43´ REICHMANN  střílí na 2x k levé tyči

46´ brankář Dvořák v malém vápně čaroval s míčem, který ztratil a hosté vsítili pohodlně branku

59´ rychlá akce hostí a střela k pravé tyči

65´ REICHMANN z penalty za faul na pronikajícího kabelky po levé straně

66´ R. ŠTÍPEK po centru Davida zprava střílí z 13 m k pravé tyči

69´ Dvořák vyráží bombu zprava, ale dorážce již nemohl zabránit a střela volného hráče končí u levé tyče

72´ střela z hranice velkého vápna končí v naší brance

75´ opět volný hráč obloučkem přehazuje Dvořáka a míč končí pod pravou šibenicí

79´ REICHMANN  po centru Davida pohodlně skóruje