MINI 8 D - 22. kolo : FC HÁJE "D" 5:0 PRAGA

MINI 8 D - 22. kolo : FC HÁJE "D"  5:0  PRAGA
Ve 22. kole jsme na domácím hřišti přivítali našeho soupeře z TJ PRAGA.Zápas začal v krásném slunném počasí a i výkon našich chlapců byl po celé utkání velmi dobrý.

Zhruba v 6. minutě zápasu se poprvé trefil do branky soupeře Šimon Skopový pro kterého to byl zároveň i premiérový gól v mistrovském utkání. Druhou branku přidal po pěkné kombinaci Filip Mutl. Od té chvíle již nikdo nepředpokládal, že bychom utkání nedovedli do vítězného konce, vzhledem ke hře, kterou naši chlapci předváděli. Do poločasu přidal po důrazné hře před brankářem další gól hlavou David Novák a následně po krásném sólovém úniku po levé straně z poloviny hřiště, čtvrtou trefu umístil do branky soupeře Honza Knotek.

Druhý poločas byl tak jako první v naší režii a pátou brankou do sítě soupeře pečetil jednoznačné vítězství našeho týmu David Novák. HOŠI DĚKUJEME ! ! ! !

Všechny naše příznivce upozorňuji, že vzhledem k naší účasti na fotbalovém turnaji v Dánsku, další utkání sehrajeme již v úterý 23.5.2006 v 15:15 hod. na hřišti LOKO Vršovice s CÚ Bohemians.