SC Radotín - FC Háje 4:1 (4:0)

Háje vlétly do soutěže jako uragán. Šest zápasů nepoznaly hořkost porážky. Pak přišel debakl na Čafce 8:2 a od té doby jen jediný bodík na kontě. Pád tabulkou Háje nezastavily ani v Radotíně. V závěrečné čtvrthodině první půle inkasovaly čtyři branky a bylo po nadějích.

Půlhodiny zápasu nic debaklu hostů nenasvědčovalo, ale pak přišla 29. minuta. Pleyer se po levé straně protáhl podél brankové čáry, našel volného Mašleje a ten s přehledem poslal míč do sítě. Ve 36. minutě domácí vhazovali takřka u rohového praporku, přišlo rychlé přenesení hry na střed hřiště kam si naběhl Bláha a po zemi poslal míč přesně k tyči.

Demolice hostů pokračovala po třech minutách. Vodecký využil podklouznutí jednoho z obránců hostů a sám proti Tlustému mazácky upravil na 3:0. Poslední hřebík do rakve hostů zatloukl svou druhou brankou domácí stoper Bláha. Vybojoval na půlce míč, vyměnil si jej s Vodeckým a v koncovce se nezmýlil - 4:0.
A šlo se do kabin.

Druhý poločas už se dohrával jen z povinnosti. Domácí kontrolovali vývoj zápasu a hosty k ničemu nepouštěli. Až v 70. minutě si Háje připravily standardní situaci. Přímý kop z asi 22 metrů poslal přesně
k tyči Fedič a kosmeticky upravil výsledek zápasu na 4:1.

36. a 43. Bláha, 29. Mašlej, 39. Vodecký - 70. Fedič. ŽK: 75. Krejčí, 80. Brož.
Rozhodčí: Hlavnička - Flimmel, Budař. Diváků: 40.
Radotín: Krystyník - Tyburec (46. Zeman), Baroch, Bláha, Eppert - Čermák (60. Majerčin), Mazánek, Polášek, Pleyer - Mašlej, Vodecký (85. Zaikin). Trenér: Aleš Foldyna.
Háje: Tlustý - Vlasák, Brož, Dub, Solař - Soucha (70. Boháč), Janoušek (46. Josef Hančl), Fedič, Bednář, Grafnetr (85. Pravenec) - Krejčí. Trenér: Petr Procházka.

Aleš Foldyna (Radotín):
 S médii nekomunikuje.
Petr Procházka (Háje): „První poločas byli domácí jasně lepší. My jsme to odchodili, chyběl důraz. Ikdyž jsme za stavu 0:0 šli sami na branku a pak měli ještě jednu šanci. Dostali jsme první gól a pak za deset minut ještě další tři. Po přestávce to bylo výrazně lepší. Dostali jsme se do několika příležitostí, ale proměnili jsme jen přímý kop dvacet minut před koncem.”

Nejlepší hráč Radotína: Nikdo.
Nejlepší hráč Hájů: Martin Tlustý.
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Tomáš Bláha (Radotín).