Mladší dorost

Mladší dorost A - Újezd nad Lesy 6:1 (3:0)

V neděli jsme v posledním podzimním zápase na domácí UMT ponořené do mlhy přivítali soupeře z Újezdu nad Lesy.

05´- Po rohu Novák netrefuje branku.
06´- Novák střela z 20 metrů vedle asi o 5 metrů.
10´- Zelinka ve středu hřiště neobsadil protihráče, který vlétl do vápna, kde po kontaktu spadl, ale rozhodčí penaltu neodpískal.
12´- Po ztrátě a nedůrazu ve středu hřiště získal soupeř míč, ale nahrál do ofsajdu.
17´- První faul na našeho hráče, z rohu vápna kopal Tomáš Rossmann, centr jen prolétl vápnem.
18´- Kára svojí bojovností vybojoval pro domácí roh.
20´- Po zmatku ve středu pole získal míč Černý, proběhl mezi obránci a šel sám na brankáře. Střelou k tyči nedal brankáři nejmenší šanci (1:0).
22´- Kloboučník poslal krásný balon z rohu na Nováka a ten hlavou zvýšil na 2:0.
24´- Krásná křižná nahrávka od Nováka na Rossmanna, ale ten netrefil bránu.
29´- Další rohový kop na neobsazeného Nováka, ten jen těsně netrefil bránu.
30´- Černý obehrál stopera a brankáři nedal šanci (3:0).
35´- Zelinka nádhernou křižnou nahrávkou vyslal Nováka, ale jeho střelu vytáhnul brankář na břevno.
36´- Šejnost se pokusil lobovat brankáře, ten jak kdyby to čekal a míč s přehledem chytil.

Poločas skončil 3:0. Hosté moc nekombinovali, stoper nakopával míče na kraje nebo na útočníka. Domácí prvních 20 minut jako kdyby byli stále v šatně. Přizpůsobili se stylu soupeřovi hry. Do 20 minuty si Háje nevypracovaly žádnou velkou šanci. Po sérii střídání se hra změnila. Domácí si začali dávat míč po zemi a soupeř nevěděl kam dřív skočit. A z toho vyplynuly nějaké šance a poločasový výsledek 3:0.

Druhý poločas
48´- Lipert podcenil zpětný míč, útočník ho předběhnul a zakončil k tyči na 3:1.
52´- Hlubuček přenesl hru na druhou stranu kde byl osamocený volný Šejnost, ale svou střelou netrefil bránu.
58´- Bouček po krásné individuální akci z vlastní poloviny pronikl až před brankáře, kde uklidil míč k tyči na 4:1.
71´- Hlubuček prošel s míčem u nohy kolem stojících stoperů a zvýšil na 5:1.
73´- Rašplička předběhl beka, nacentroval přes celé vápno na nabíhajícího Kloboučníka a ten chladnokrevně zakončil podél brankáře.

Konec zápasu
Do druhého poločasu domácí tým nastoupil s tím, že už je všechno rozhodnuto. A také to na hřišti podle toho vypadalo. Jako v prvním poločase míč začal létat vzduchem a hra neměla žádnou hlavu ani patu. Po inkasovaném gólu, domácí zvedli obrátky a přidali další 3 góly.