Ročník 2008: Třetí čtvrtiny

Mladší přípravka 2008 sehrála v sobotu opět dvě utkání, ranní zápas na Schulhoffce s Podolím a polední utkání s Trójou.

Háje - Podolí

V sobotu jsme na domácím hřišti přivítali tým Podolí. Na hřišti u pana rozhodčího Krejčího jsme do zápasu vstoupili velice aktivně a se soupeřem jsme jak herně tak gólově drželi krok. Až na 3. čtvrtinu jsme byli vyrovnaným soupeřem a vytvořili jsme si mnoho brankových příležitostí. Na hřišti s delegovaným rozhodčím jsme dokázali po druhé části dokonce vést, když jsme plnili vše, co jsme si řekli. Bohužel, ve třetí části jsme dostali více branek než bylo nutné a než jsme se vzpamatovali, tak byl konec. V poslední čtvrtině se naše hra zlepšila a opět jsme byli vyrovnaným týmem. Celý zápas jsme se snažili o kombinační hru a celkový dojem je velice hezký, divák určitě ocení velké množství šancí.

Hráči: Brož A., Brož O., Dudek, Feigl, Filip, Chavikov, Janouch, Jindrák, Krejčí, Meskine, Nikodým, Rejthar, Šalát

Háje - Trója

Na Schulhoffku se přijela představit Trója. Zápas byl od začátku vyrovnaný, ale když naši kluci začali hru roztahovat a rychleji pracovat s míčem, tak byla hra v naší režii. Přidali jsme i góly a vše nasvědčovalo tomu, že výsledek bude jednoznačný. Zlom opět nastal ve třetí čtvrtině, kdy se soupeř našimi chybami dostal na dostřel k naší brance a povedlo se mu skóre vyrovnat. Nakonec měl zápas pro nás šťastný konec, protože domácí hráči se probudili a chtěli zvítězit. Těsné vítězství 10:9 udělalo radost nejen dětem, ale i rodičům, kteří vytrvale fandili.

Hráči: Borkovec, Bříštěla, Glac, Gryc, Just, Komenda, Kubát, Steinbach, Stránský