Mladší přípravka B

St. přípravka A: SK Modřany - FC Háje 2:1 (2:0)

V sedmém kole jsme zavítali na hřiště Modřan. Domů jsme jeli opět s prohrou 1:2.

Ačkoliv je výsledek úplně stejný jako před týdnem, kdy jsme hostili Hostivař, výkon byl úplně odlišný.

První poločas se hrál za mlhy a v pořádné zimě. A i naše hra byla především v prvním poločase zamrzlá. S minimálním pohybem, bojovností, chutí hrát. Navíc zápas pro nás začal dost nešťastně, když jsme si po rohu dali vlastní gól. Za pět minut nám utekl útočník Modřan a střelou k tyči skóroval. Zpětně viděno, v tu chvíli bylo po zápase. Hra se odehrávala především uprostřed hřiště, byla plná nepřesností a nákopů na náhodu směrem na soupeřovu bránu. Soupeř také často využíval malé domů a tím hru úspěšně zpomaloval, ale až na jednu výjimku ve druhém poločase jsme nebyli schopni jim v tom zabránit. První poločas jsme fanouškům moc radosti neudělali. Ve druhém poločase jsme změnili rozestavení a hra se zlepšila. Přibylo přesnějších přihrávek, snažili jsme se využívat celé šířky hřiště. Myslím, že jsme byli ve druhém poločase lepší než soupeř, ale ze dvou šancí jsme nedokázali proměnit ani jednu. Soupeř ve druhém poločase zahrozil opět po rohových kopech, ale tentokrát jsme je všechny ubránili. V nastaveném čase pak rozhodčí odpískal proti Modřanům přísnou penaltu a Milan Zábranský korigoval na 1:2.

Tento zápas jsme si prohráli sami. Věřím, že příští kolo proti Krči, to bude mnohem lepší.