Mladší přípravka A

MINI 8 A ,přebor , 5 kolo : FC HÁJE JM - SLAVIA PRAHA 1 : 8 (0 : 6)

MINI 8 A ,přebor , 5 kolo : FC HÁJE JM  -  SLAVIA  PRAHA  1 : 8 (0 : 6)
Dnes jsme na svém domácím hřišti přivítali silného soupeře a tím byla Slavia Praha. Sehráli jsme dva rozdílné poločasy. V prvním nám chybělo úplně vše : důraz, aktivita , pohyb.

Slavia si z námi dělala co chtěla. Úvodní branka padla již ve druhé minutě po zaváhání brankáře Ládi Orlicha. Další góly v naší síti na sebe nedaly dlouho čekat. Po přímém kopu (chyba Davida Liperta) a vlastním gólu Martina Charváta bylo vlastně o osudu utkání rozhodnuto. Je pravda, že jsme měli i několik šancí ( dorážka Jirky Slavíka, střela Vojty Čmelíka a samostatný průnik Davida Rodiny ) , které ale kluci nevyužili. Naopak soupeř opět trestal. Útočník hostí si u levé lajny pohrál s Honzou Sedláčkem a Kubou Nezbedou a zvýšil na 0 : 4. Další neobsazení soupeře Pavlem Rašpličkou mělo za následek pátý gól. Na poločasový účet 0 : 6 zvýšil kapitán Slávie po špatně vyraženém míči Láďou Orlichem.
Ve druhém poločase se hra překvapivě vyrovnala a tady musím zase kluky pochválit. Snažili se a hráli minimálně o padesát procet lépe než v první půli.
Obě naše obdržené branky jdou na vrub Honzy Hýbla a jeho nedůsledném obsazení soupeřova útočníka. Byly jako přes kopírák. My jsme se dočkali jediné branky zásluhou proměněné penalty Kubou Nezbedou.
Ve druhém poločase zachytal velmi dobře Milan Zábranský.

Co napsat závěrem ? Kluci sehráli třetí zápas v řadě se silným soupeřem. Budeme doufat, že až přijdou soupeři ze středu či konce tabulky , budou naše výsledky lepší. Na Slávii jsme v žádném případě neměli.

V příštím kole nás v sobotu čeká náš rival z minulé sezóny a tím bude mužstvo Braníka.

Doufám, že předvedeme bojovný a kvalitní výkon a získáme nějaké body.

Branka : Nezbeda (penalta)

Sestava : Orlich (Zábranský) - Sedláček(Kloboučník), Nezbeda(Důra) , Lipert(Hýbl) - Vyjídáček(Charvát), Čmelík(Zelinka), Slavík(Rašplička) - Rodina(Jelen)