Mladší žáci A

Ml. žáci přebor 6.kolo ČAFC - FC Háje JM 1:2 (1:1)

Ml. žáci přebor 6.kolo  ČAFC - FC Háje JM 1:2 (1:1)
V neděli jsme jeli na hřiště ČAFC kde jsme chtěli stůj co stůj získat vytoužené body. Milan si s sebou vzal velkého slona, jako maskota, kterýž nám měl přinést štěstí. Štěstí jsme nakonec měli a nejen jeho zásluhou.

Do prvního poločasu jsme nastoupili v bojovné náladě. Soupeře jsme stále tlačili a nepouštěli do výraznějších šancí. Přesto v 10 minutě soupeř kopal přímý kop, ale gól jsme naštěstí neobdrželi. Hra byla rychlá, naši kluci hráli jako o život a hráči soupeře neudřeli nervy a začali hrát agresivně a ne fotbalově. Hra byla plná faulů z jejich strany. Ve 20 minutě jsme se konečně dočkali. Kopali jsme přímý kop a Adam Sovička dorážkou zajistil naše vedení 1:0. V poslední minutě první půle však soupeř po rohu vyrovnal na 1:1. Do šaten jsme tak odcházeli za nerozhodného stavu.

Hra v druhé polovině byla obdobná jako v půli první. Naši kluci útočili, dostávali se do šancí a v 5 minutě zvýšil Tomáš na 2:1. Po tomto gólu soupeř ještě na tvrdých zákrocích přidal. V 15 minutě jsme kopali přímý kop, Zelí ještě hlavou zakončoval, ale brankář soupeře jeho hlavičku chytil. Do konce zápasu jsme soupeře do vážnějších šancí nepustili a zápas jsme dotáhli do zdárného konce.