Ml.dorost - Zličín - Háje 3 - 2(2 - 1)

V sobotu jsme si přivstali a vyrazili na daleký Zličín z touhou přivést nějaké body.Po ránu zapršelo a jelikož se hrálo na přírodní trávě byl povrch hodně rychlý.Chvilku trvalo ,než si kluci přivykli. Proto bylo na začátku zápasu k vidění řada nepřesností.

A jak šly minuty?

V 7 min. po vypíchnutí míče Kubou Novákem a následnou přihrávkou na Martina Doksanského jsme poprvé mohli zahrozit.Martin si ale míč rovnal tak dlouho ,až o míč přišel.
Ve 14 min.se Petr Seneta krásně uvolnil před vápnem ,ale vystřelil slabě.V 18 min.se Martin Doksanský odhodlal ke střele z asi dvaceti metrů(nad),19 min.náš zapůjčený stoper Tonda Krejčík vyvezl míč,nahrál Séňovi ,ten přihrál Michalovi Čermákovi,který pohotově vystřelil.Brankář domácích si však se střelou poradil.

Poté bohužel přišla naše pětiminutovka,kdy dvakrát nechal Honza Prošek domácímu útočníkovi hodně prostoru a ten využil své rychlosti a dvakrát skóroval.Rázem jsme prohrávali a museli na situaci reagovat.I když jsme nechtěli takto brzo poslat do hry Pepu Fouska (po měsíci začal trénovat v polovině tohoto týdne),museli jsme tak učinit.Do konce poločasu byl Pepa až moc ustrašený ale útočník domácích si již nekopl.Dvě minuty před přestávkou přihrál po lajně Martin Lojda Martinu Doksanskému,ten míč zatáhl a poslal centr do vápna,který propadl k Séňovi,který nedal brankáři šanci.

Do šaten jsme odcházeli za stavu 1 : 2.
O poločase jsme klukům pouze vytkli,že na tomto povrchu málo střílejí ze střední vzdálenosti a že mají k hráčům přistupovat ještě dříve.V kabině si kluci i některé věci vyříkali a všichni jsme věřili ,že zápas otočíme.
Ve 48 min.zvolil Séňa střelu z nulového úhlu ,místo přihrávky do vápna,v 50 min. Dominik Bejdl střílel nad,v 52 min. Martin Lojda vybojoval míč na půlce přihrál Martinovi Buschovi a ten vystřelil vedle.V 59min.po faulu na Séňu z hranice vápna střílel Michal Čermák,míč prošel zdí a bohužel v tuto chvíli se vyznamenal domácí brankář.V 62 min.uviděl zbytečnou žlutou kartu Michal Č.za ještě zbytečnější řeči.V této době jsme vystřídali dobře hrajícího Martina Lojdu Lukášem Krauzem,který dostal za úkol chodit do vápna a pokusit se prosadit ve vzduchu.
Bohužel i ve druhém poločase,když jsme soupeře měli na lopatě se jinak standartně dobrý Pavel Paszyc ukopl při těžkém odehrání míče a tím daroval domácím hodně laciný gól.(chyba však byla,že Pavel musel tuto situaci vůbec řešit) 1 : 3.
V 72 min.jsme vystřídali Michala Čermáka a do hry poslali Patrika Pazáka.Přeskupili jsme hru a začali hrát na tři útočníky.Odměnou nám bylo pouze snížení v 73 min.Pavlem Paszycem 2 - 3.Dál jsme se tlačili před branku ,ale po vzoru předešlých utkáních jsme již gól nedali.Domácím jsme body dnes darovali a stále doplácíme na neproměňování šancí.

Dnes si také s Martinem musíme přiznat,že jsme udělali chybu se zařazením Honzy Proška na místo beka a vysunutím Martina Busche na místo halva.Vedlo nás k tomu to,že jsme chtěli více posílit hru do předu.Do utkání jsme také nechtěli stavět hráče ,kteří dlouho marodili(Fousek,Krauz) na čtvrtečním tréninku se zranil Hančl(jinak by hrál)a z neznámých důvodů nepřišel na páteční trénink,ani na zápas Šimek(určitě by hrál)Do zápasu jsme přesto byli nuceni postavit Doksanského i když celý týden netrénoval(byl se školou)atd.Prostě jsme vsadili na hráče,který se jevil při přáteláku slušně a jelikož nevynechal ani jeden trénink, tak hrál.Nutno podotknout,že Honzovi nikdo nepomohl(kde byly stopeři)a proto rozhodně nic na Honzu nesvalujeme.

Musíme také poděkovat Tondovi Krejčíkovi a jeho trenérovi Petrovi Budošovi,že nám mohl v tomto utkání pomoci.(svého úkolu se zhostil na výbornou.)
Prostě platí ,že šijeme sestavu horkou jehlou od zápasu k zápasu.Bohužel při množství lidí na lavičce nám však asi nic jiného nezbude ,ani v dalších zápasech.

SESTAVA: Lačík-Prošek(Fousek),Paszyc,Krejčík, Lojda (Krauz) - Busch,Doksanský,Bejdl,Novák - Seneta,Čermák(Pazák)