Ml.dorost- Union Vršovice - Háje 0 - 1(0 -1)

Po našem A mužstvu jsme v sobotním odpoledni nastoupili k našemu prvnímu jarnímu utkání.Soupeřem nám byl čtvrtý tým po podzimní části soutěže Union Vršovice.Před zápasem jsme si říkali, že bychom mohli navázat na naše muže a nějaký bodík z vršovické trávy vydolovat.Nakonec z toho byly body tři, čili účet řádění Hájů ve Vršovicích jsou čtyři body.

Lepší začátek bojů o záchranu ,jsme si nemohli ani přát.Se soupeřem jsme se utkali na zimním turnaji a tam jsme ho porazili.Věděli jsme, že soupeř je fyzicky lépe disponovaný a že jeho útočníci čekají na hranici offsidu na přihrávku za obranu.Na toto všechno jsme kluky připravili a ti se svých úkolů zhostili skoro na jedničku.Soupeře jsme asi krom dvou šancí k ničemu nepustili a naopak jsme to byli my, kteří hrozili rychlými brejky za soupeřovu obranu.Nehrál se nijak oslnivý fotbal, ale na to, že to byl první ostrý zápas a ještě na přírodní trávě na které tato generace bohužel hraje pouze občas, se přesto bylo na co koukat.

A jak šly minuty?

4. min. Hančl z levé strany střela vedle

5. min. Pinkava zprava střela do brankáře

7. min.Vlček, tvrdá střela do náruče brankáře

13. min. Doksanský, střela z hranice vápna, těsně vedle

14. min. na dlouhý výkop Lačíka si naběhl Seneta a mířil těsně vedle

16. min. zahrozil soupeř míčem za obranu,domací,
útočník se ale sám dostal do velkého úhlu a zakončil slabě

30. min. veliká chyba Krejčíka, který co by poslední hráč dělal kličku do středu hřiště.Míč mu
sebral domácí útočník, který trefil nohy dobře vyběhnuvšího Lačíka

34. min. Doksanského výborný roh brankář podběhl a umožnil tak Novákovi skórovat

0 - 1 38. min. obrovská šance Pinkavy.Seneta výborně vystřelil,brankář vyrazil před Pinkavu, který
přestřelil

43. min. Seneta se rozhodl zkusit štěstí z dálky, trefil pouze břevno k odraženému míči se dostal Novák, který mířil do brankáře

55. min. soupeř po našem propadnutí ve středu hřiště trefil tyč

57. min. Seneta jde sám na brankáře, zkouší ho obstřelit, bohužel brankář vyráží

60. min. akce Pinkavy, který se po narážečce dostal za obranu a trefil břevno,

63. min. Doksanský z možná třiceti metrů střela nad

73. min. krásné uvolnění Senety patičkou nově příchozím Urbanem, Seneta trefuje vyběhnuvšího brankáře

Ve druhém poločase se do hry dostal Vacík, který střídal Hančla a nová posila Urban, který střídal Pinkavu.Posledních sedm minut jsme dohrávali o deseti hráčích, jelikož Doksanský měl problém s kolenem.Doufáme, že jeho zranění nebude nic vážného.

Do dnešního zápasu zasáhli hned tři nový hráči, kteří doplnili kádr v posledních čtrnácti dnech a přesto, že odehráli jedno přátelské utkání byli dnes vidět.Když ke kádru připočteme Fouska, Pazáka, Paszyce a Buchtíka z 95,tak to čítá 17 hráčů.O tomto počtu se nám v zimních měsících ani nezdálo a je dobře, že se vedení tyto hráče podařilo získat.Vytvoří se tak kvalitní střídačka a konkurence na jednotlivých postech, což bude jenom ku prospěchu věci.

,

Sestava: Lačík-Busch,Krejčík,Krauz,Lojda-Hančl (Vacík), Vlček,Doksanský,Pinkava(Urban)- Seneta,Novák

Příští veledůležité utkání nás čeká příští sobotu ráno s blízkým sousedem ,jak co se týče vzdálenosti,tak hlavně umístění v tabulce.

PŘIJĎTE FANDIT,KLUCI TO BUDOU POTŘEBOVAT.