Mladší žáci A

ML.Ž."C"

ML.Ž."C"
ML.Ž."C" - TJ Kyje 6:1 (1:1)

V sobotu 8.5. jsme ráno po osmé hostili těžkého soupeře z Kyjí. Když jsme chtěli udržet čelo tabulky , tak jsme nesměli ztratit body.
Začátek pro nás nezačal dobře.První tři minuty nás soupeř nepouští přes polovinu.Poté se trochu osmělujeme.

Kopeme roh , neúspěšně. Hra se převaluje z jedné stranu na druhou. Kolem šesté minuty kope roh soupeř,míč vyráží golman. Ve 12.min. se Tesy dostává ke střele a míří těsně vedle levé tyče. A zde se ukázalo otřepané nedáš- dostaneš. Hned za minutu si nepokrytý soupeř naběhl na centr a zvýšuje na 0:1. Poté se hra opět převaluje na obou polovinách. Miutu před koncem si Tesy z autu sklepne míč a vypálí.Brankář ani nestačí reagovat 1:1.
Druhý poločas byl jako z jiného filmu. Soupeře jsme skoro nepustili za polovinu.Jenom ve zkratce : 4.min. - Svěchy umisťuje roh na hlavu Zelího 2:1 ,7.min. - Sedli napálí míč z 20 metrů 3:1 , 19.min. - Svěchy opět roh a tentokrát najde hlavu Petra 4:1 , 22.min. - Jirka si pohraje s obranou a zvýšuje na 5:1, ve 28.min. - Jirka vybojuje aut , než se soupeř vzpamatuje , háže míč Vaškovi ,který z pěkného úhlu upravuje na konečných 6:1.
Dnešní utkání kluci zvládli na velkou 1. První poločas byl vyrovnaný a ve druhém uklidili soupeře do role statistů. Do konce nám zbývají ještě čtyři zápasy. Takže kluci,chce to nastupovat do každého zápasu s plným nasazením.Když neztratíme ani bod ,můžeme čelo udržet. Držím palce. Rodičům děkuji za účast a povzbuzování.