Mladší žáci A

ML.Ž."C"

ML.Ž."C"
ML.Ž."C" : Slovan Kunratice 6:0 (3:0)

V sobotu 22.5. jsme brzy ráno hostili soupeře z nedalekých Kunratic. Soupeř ze Slovanu je zatím na posledním místě , nicméně každý zápas se hraje od nuly. Je pravda , že jsme je převyšovali výškově, ale paradoxně proto míváme větší problémy. Jako bychom měli strach ,abychom menší soupeře nezranili.
Ve 3.min. posílá Tesy míč po pravé straně Jirkovi,ten si míč zpracuje a krásným centrem najde Svěchyho. Pro Lukáše už nebyl problem překonat golmana 1:0. Poté v 19.min. Láďa Turek posílá vysoký míč do vápna k Sedlimu a ten krásně přehazuje brankáře 2:0. Čtyři minuty před půlkou dostane Jirka míč ve vápně a zvýšuje na 3:0.

Ve druhé půlce jsme po šesti minutách vystřídali čtyři kluky. Ven šli Štundl,Vařečka,Turek,Sedli.Vystřídali je Klobouk,Hýbl,Novák a Korneta.Ve 14.min. Novy posílá asi z 20m takovou skoro malou domů a míč prošel až do brány 4:0. Za minutu kopeme roh.Novy si dá rychle nakráktko s Tesym , ten si stačí zpracovat a upravuje na 5:0. Šest minut před koncem Kuba Kec z pravé strany posílá míč k velkému vápnu ke Kloboukovi ,který z ostrého úhlu pálí na bránu.Míč trefí soupeře a od něj do brány6:0.

Dnes si kluci zahráli a myslím ,že s převahou. Sice už soupeř nedostal 22 kousků jako na podzim, ale 6:0 stačí.Tři body jsou doma a jsme stále včele tabulky.Také si myslím ,že brankář Slovanu soupeře celkem podržel a měl pár dobrých zákroků. Jen nás pobavil trenér soupeřů hlasitými poznámkami typu :"Kdybych neměl plno kluků ve škole v přírodě , tak ty hájecké 97-ky převálcujeme." V sobotu 29.5. nás čeká další těžký soupeř.Tentokrát jedeme na derby s naším tradičním Chodovem. Takže kluci držím palce a za dnešní utkání děkuji.Dík také rodičům za účast a povzbuzování.