Ml.dorost - Háje - Střešovice 3 - 2 (3 - 0 )

Ml.dorost - Háje -  Střešovice 3 - 2  (3 - 0 )
V sobotním dopoledni jsem v posledním utkání této sezóny na domácím hřišti přivítali tým hrající o bytí v soutěži,tým Střešovic.

Kluky jsme připravovali na fakt,že nesmíme soupeře v žádném případě podcenit.Soupeř hraje o bytí a nebytí v soutěži a tak jsme počítali,že neprodá svou kůži lacino.Kluci si tento fakt uvědomovali a na soupeře vletěli ve velkém stylu.Lépe kombinovali byli neustále v pohybu a odměnou nám bylo brzké vedení.Již ve čtvrté minutě po akci Vlčka ,Vacík prostřelil brankáře 1 - 0.

Před zápasem jsem si zahrál na věštce a předpovídal jsme Lukášovi Krauzovi,že se konečně trefí.V sedmé minutě se dostal k hlavičce,která však ještě branku netrefila v 10 min.si však Luky naběhl na hezky kopnutý roh Hančla a hlavou trefil....... břevno.Byl jsme kousek od správné předpovědi a Luky od prvního soutěžního gólu.

Svůj první soutěžní gól však dal jiný hráč a to Honza Vlček.V 16 min.dostal přihrávku od Petra Senety a střelou do horního rohu branky nedal brankáři šanci 2 - 0.

V této chvíli naše hra připomínala houpačku.Chvílemi jsme soupeře přehrávali a chvílemi jsme míče pouze nakopávali a nechali hrát soupeře.Ve 34 min.musel hasit na poslední chvíli rychlou akci soupeře Martin Busch.Hned na to ve 35 min.jsme ve středu hřiště vybojovali míč ke kterému se dostal v prvním poločase dnes velmi dobře hrající Petr Seneta.Udělal si kličku i brankáři a následně skóroval na 3 - 0.Hned po vstřelení třetí branky jsme byli svědky předem avizovaného tanečku v podání Seneta,Vacík.

Do šaten jsme tak odcházeli za slušného vedení o tři branky ,ale hlavně z dobrého pocitu z předvedené hry.

Co udělá psychika jsme byli svědky ve druhém poločase.Zřejmě uspokojení z výsledku a podcenění soupeře mělo za následek,že naše hra již nebyla tak nápaditá a víceméně jsme stále hlasitěji vybízeli soupeře ,aby převzal iniciativu v zápase.I nadále jsme měli šance,ale naše hra se podobala tomu,co jsme předváděli v zakončení v podzimní části soutěže.

Soupeř naši hru trestal a odměnou jim byly dvě branky v naší síti.Musíme si přiznat,že jsme tlačili čas a s hvizdem rozhodčího jsme si zhluboka oddychli.

Do hry se dostali postupně všichni náhradníci a tady bych poukázal na fakt,že jsme s Martinem čekali daleko větší aktivitu ve hře náhradníků.Toto se samozřejmě netýká Jakuba Nováka,který nastoupil k utkání po vážném zranění kotníku a Tondy Krejčíka,který naskočil na pár minut,ale hlavně ho čekal odpolední zápas za žáky.

Z tohoto utkání si snad vezmeme ponaučení,že hrát se musí celých 80 min.nejen nohama,ale také hlavou.

Sestava:Lačík - Busch,Paszyc,Krauz,Lojda - Hančl,Vlček,Urban(50 min.Novák),Pinkava(Fousek) - Vacík(Krejčík),Seneta(Pazák)