MINI 8A, přebor, 1. kolo: FC HÁJE - XAVEROV 1 : 3 (0:2)

MINI 8A, přebor, 1. kolo: FC HÁJE - XAVEROV  1 : 3 (0:2)
Odehráli jsme první mistrovské utkání v přeboru a myslím si, že jsme se všichni trochu vrátili do reality. Soupeř byl agresivnější, rychlejší a sebevědomnější. Kluci, zvláště v první půli hráli zakřiknutě....

Odehráli jsme první mistrovské utkání v přeboru a myslím si, že jsme se všichni trochu vrátili do reality. Soupeř byl agresivnější, rychlejší a sebevědomnější. Kluci, zvláště v první půli hráli zakřiknutě. Obě naše obdržené branky v prvním poločase byly po chybě obrany. Vojta Čmelík ani David Rodina svoje šance naopak nedali.
Ve druhé půli jsme začali trochu hrát fotbal. V prvních 10 minutách jsme soupeře nepustili za půli, ale bylo z toho jen pár rohů a několik pološancí. Soupeř naopak zvýšil po přímém kopu na 0 : 3 po chybě brankáře Milana Zábranského. Změnit výsledek se nám podařilo pouze jedinou brankou Davida Rodiny.
Můj názor je takový,že zklamaly tradiční opory mužstva. Slabě zahráli : Kuba Vyjídáček, Jirka Slavík , Honza Sedláček. V první půli se vůbec neprosadili: David Rodina a Vojta Čmelík.
První zápas se nám nepovedl a tak jdeme do dalšího s jediným cílem :vyhrát.
Doufám, že se všichni kluci zlepší a předvedou kvalitnější výkon.

Branka : David Rodina ( bez asistence)