Starší žáci A

St.ž. A - PSK Union 5:2 (4:1)

St.ž. A - PSK Union   5:2 (4:1)
V prvním kole zůstaly body doma.

K prvnímu jarnímu utkání jsme hostili borce z PSK Union. Začátek kluci trochu zaspali. Už ve druhé minutě soupeř využil našeho zaváhání při mylném ofsajdu,který bohužel nebyl a potrestal nás gólem 0:1. Opět se ukázalo pravidlo " když rozhodčí nepískne , hraje se dále". V 6.min. ale Vašek vybojuje míč mezi dvěma obránci , pošle příhru na Sama a ten se nemýlí 1:1.V 8.min. obdrží Nezby ŽK za zákrok bez míče. Přímák ze 30.m. doplachtí do náruče Ládi. Už v 9.min. kopeme tentokrát my. Ze 30m se napřáhne osvědčený Petr a nemýlí se 2:1. Ve 14.min. kope Nezby roh z levé strany. Míč si najde Michalovu hlavu a skóre se opět mění.3:1. Ve 22.min. najde Filip Jelen střelou do vápna z pravé strany Šejnyho a ten krásným volejem udělal z brankáře statistu.4:1
Ve druhém poločase kopeme po zahrání rukou přímák asi ze 20m. Nezby trefuje zeď a opětovným odrazem kope nad. Ve 3.min. Vašek na polovině vybojuje míč a pošle dopředu na Sama. Ten samostatným sprintem až před bránu překoná gólmana na 5:1. Ve 4.min. obdrží ŽK hráč Unionu. Stejnou kartu vyfasuje i Fíla za řeči. Tři minuty před koncem potrestá soupeř minelu v naší obraně a upravuje na konečných 5:2.

První jarní kolo nakonec vítězné a plný počet bodů. Hodně kluků hrálo s chutí. Snad se bude úročit zimní příprava. Do dalších zápasů držím palce. Rodičům díky za účast.