DAVID Patrik - 59´ za Hrušku - šel do útoku a Janoušek do zálohy

Žlutá karta:
HOVORKA - 53´ za tvrdý souboj tělem u postranní čáry

M. HOŠEK - 88´ za sestřelení na půli u naší střídačky

Utkání se hrálo za slunečného počasí /stín byl od lesa do půlky hřiště až o půli/. Foukal mírný větřík. Hřiště bylo tvrdé, hrbolaté a to nám dělalo problémy, neboť míč byl většinou ve vzduchu. Přítomno bylo 10 diváků, neboť současně se hrál hokej s Rusákama a také M.U a Chelsea.

Pískal Čikara Petr, as1 Janků Tomáš, as2 Flimmel Milan a DS pan Pinc. Hlavní dal kartu až po 7 faulu zezadu na naše hráče.

Na utkání nemohl Boháč /vc SRN/, Hanzlík /v práci/, Klenka /zraněná ruka/, Kremla /třísla/, Marval /omluvil se/, Musil, Pánek, Pravenec a P.Štípek /zraněni/, Soucha a Šůs /jiný program/. Chtěl jít Krejčí, byl 3 ze soupisky a beky jsme měli. Musel jsem pozvat dorostence Davida, kterému se musím omluvit za minulý zápas, kdy jsem napsal, že tečoval míč do naší branky, ale bylo to bez jeho teče.

Soupeř byl nejslabším týmem s kterým jsme na jaře hráli, ale vyhrát se nám nepodařilo, neboť jsme málo stříleli a centry po tr. kopech šly mimo naše hráče nebo do autu.

Fakta z utkání:

05´ centr do vápna na hlavu bývalého vynikajícího střelce v přeboru Dedka, ale míč šel mimo branku

20´ Prokopčuk po naší pěkné akci střílí z 20 m s tečí beka brankář chytá

25´ tr. kop z 25 m Sojky končí daleko vedle pravé tyče

35´ Bednář pěkně střílí z 23 m k levé tyči, ale dlouhý, dobrý brankář chytá

47´ střela domácích obloukem končí vedle levé tyče

63´ Čaki chytá tvrdý centr zleva před dvěma nabíhajícími hráči

67´ Dedek se napřáhl ke střele, Janoušek jej mírně zaháčkoval a přísně nařízenou penaltu domácí brankář střílí k levé tyči

74´ Janoušek přihrál na hlavu Prokopčuka vpravo, ten přihrál na 12 m, ale střelu Bednáře brankář vytlačil rukou do břevna a poté šel míč do bezpečí

80´ BEDNÁŘ po zemi k levé tyči proměnil penaltu za faul na pronikajícího Reichmanna do vápna, kdy sudí nepískal až na naše řvaní a signalizaci rukou as2 ukázal na penaltu

88´ M.Hošek střílí zbytečně z 30 m z první přes branku i když jsme na něj křičeli, aby si míč připravil